Knihy 
(rev.
 03. června 2001)
(Názory a postřehy ke knihám zrcadlí výhradně můj názor a nejsou proto nikterak směrodatné.  J.W.)


POZOR!
V nakladatelství Dobra & FONTÁNA vyšly česky Sitchinova kniha "Genesis Revisited" pod titulem < NÁVRAT KE GENESIS > a kniha < VÁLKY BOHŮ A LIDÍ >. Distribuci provádí - "Premisa"


Kompletní dílo Paula Bruntona lze objednat v nakladatelství IRIS RR *
připojenému k Dobré čajovně v domě Hledání na ulici Hluboké ve Frýdku (-Místku).


Mimozemšťané v pozadí vlády USA  Milton William COOPER
cooper.jpg (10569 bytes)
(Bez ISBN)

Velmi zajímavá práce. Otřesná odhalení autora, který měl jako senátor možnost poodhrnout roušku tajemství instituce, zvané MJ 12. Útlá knížka, která stojí za přečtení. Především její závěr!

K objednání: Nakladatelství STAR, Benátská 3, 128 00 Praha 2


12 ČÍSEL Z KOSMU   Část 1.  Ludvík TUČEK  (vlastním nákladem)

"Tuto knihu nenapsal žádný pozemšťan, přichází z vesmíru a vznikla důkladným rozborem dvanácti čísel, zachycených na naší planetě. Svědčí o obrovských manévrovacích a kombinačních schopnostech mimozemských tvůrců." "Odkud zpráva pochází přesně nevíme, ale ať už přišla odkudkoli, tím, že tu je, svou podstatou a jedinečnou genialitou jednou provždy boří tu pýchou nadutou myšlenku o ojedinělosti člověka a jeho intelektu ve všehomíru"
, stojí na přebalu, halícím úžasně zajímavý obsah. Oč jde, vysvětluje text na vnitřní straně obálky:
V roce 1977 byla v USA zachycena mimozemská zpráva a do dnešních dnů týmy vědců celého světa nepředložily uspokojivé vysvětlení. Autor knihy, po osmi letech intenzivní práce na základě přísně logického postupu, předkládá neuvěřitelné svědectví.
Dá se bez nadsázky říci, že lidstvo, které mezitím překročilo práh nového tisíciletí, vstupuje do galaktického společenství. Seriózní fakta a těžko vyvratitelné důkazy o mimozemské civilizaci předkládá autor krok za krokem dešifrováním číselné zprávy zachycené na naší planetě. Zpráva mimozemšťanů je svým obsahem a logickým zpracováním natolik originální, že bezesporu upoutá každého inteligentního čtenáře.

Z obsahu:
JAK TO BYLO SE SIGNÁLEM "WOW"?; PŘÍČINY DOSAVADNÍHO NEÚSPĚCHU; POJEDNÁNÍ O KRESBĚ; ZÁKLADNÍ FUNKCE A MANIPULACE S PŘIJATÝMI ČÍSLY; KOREKCE VSTUPNÍCH OBRÁZKŮ; DALŠÍ VÝZNAMY ČÍSEL; INFORMACE, KTERÁ MĚLA, ALE NEMOHLA STÁT UŽ NA ZAČÁTKU; LUDOLFOVO ČÍSLO; ZAPOMENUTÉ VĚDOMOSTI, ANEB 360° KRUŽNICE; ČAS A JEHO VYJÁDŘENÍ; KMIT ELEKTROMAGNETICKÉHO POLE a další témata, včetně pečlivě zpracovaných tabulek ve formátu A4.

Kniha je doplněna o převodní tabulky, vybavena rejstříkem a sadou velmi přehledných nákresů a obrázků (o velikosti takřka A4) umožňujících snadné pochopení témat. Dílo je, s ohledem na množství text doplňujících grafik, vytištěno na křídovém papíře.

Ke knize samotné


Ludvíka Tučka znám osobně, je to velmi střízlivě a logicky uvažující muž, který člověku během několika minut dokáže velmi logicky názorně osvětlit zdánlivě složité matematické postupy. Přesvědčil jsem se o tom. Věci, které se mi zdály na hony vzdálené, byly najednou na dosah ruky. O Tučkově práci jsem se už několikrát zmiňoval ve svých knihách, ale celou její hloubku jsem pochopil až v souvislosti s anagrafy! To, co z nich lze vypozorovat, se očividně řídí toutéž přísnou geniální logikou jako skladba signálu "Wow!" (čteno vou! - čímž Američan projevuje nadšený údiv...).
Kniha 12 čísel z kosmu  si rozhodně zaslouží pozornost každého z těch, kteří dosud nepropadli "ufonautství" a pusté "duchařině" dnešních dnů. Zde je zveřejněna holá nepřikrášlená pravda, dokazující, že ve Vesmíru nejsme sami!

Tuto knihu lze objednat přímo u autora  *
Na tutéž adresu můžete zasílat své dotazy a připomínky.


Tajemství UFO    Jan HOLEŇA
Votobia 2000 (ISBN 80-7198-397-7)
Z obsahu:
1. O UFO VŠEOBECNĚ - Co víme, Co jsou UFO; Éra "talířů"; USO; Blízká setkání; Ztroskotání; Skutečná podoba;
    Piktogramy
2. NEJEN NA ZEMI - Měsíc; Mars; Cizinci v našem slunečním systému; Hledáme život; Jiné světy
3. MALÁ EXKURZE DO MINULOSTI - Experiment člověk; Naše skutečná minulost; Kamenná posedlost; Poselství pyramid;
   Znalosti předků; Dávné katastrofy
4. ABDUCTION SYNDROME - Únosy; Složitá záležitost; Unesení; Zásahy do vědomí
5. PROBLÉM JE V NÁS - Výzkum; Padesát let lží; Dreamland; Změna myšlení
6. NÁVRAT BOHŮ

K samotné knize, kterou lze levně zakoupit ve výprodeji 
Velmi zdařilá střízlivá kompilace dostupných i méně známých fakt a úvah o úkazu UFO. Autor analyzuje problém a zbytečně se nezaplétá do "záhadna" a "tajemna", naproti tomu se zabývá etickými závěry, které jsou s fenoménem UFO neoddělitelně svázány. Skvělé je také už dlouho potřebné shrnutí nových informací o utajených objevech na Měsíci a Marsu. Autorovi lze vytknout snad jen to, že některé ostatní informace už zdaleka nejsou úplně čerstvé. Mnohé věci - od data vydání knih, z nichž citlivě čerpá - do roku 2000 podstatně pokročily. To ovšem na celkovém dojmu a ucelenosti zpracování nic nemění. Doporučuji přečíst! Objednávky:  votobia@telecom.cz


Dvanáctá planeta Zecharia SITCHIN
Kliknutím zvětšit - jméno je link!

Nakladatelství Ivo Železný (ISBN 80-240-0281-7)
Bestseller amerického orientalisty! Absolutní "mus" pro každého,
kdo se zabývá historií viděnou "poněkud jinak"!